Велопокришка Maxxis Aggressor 27.5×2.50 WT, складна, EXO/TR 60TPI
Шина складана Maxxis Aggressor розроблена для високошвидкісних, жорстких, кам’янистих трас. Aggressor особливо добре працює як задня шина у парі з Minion DHF або Assegai спереду.
Широкий корпус (WT)
Ця особлива конструкція каркаса оптимізує розташування профілю та форму шин на сучасних ширших дисках коліс. WT шини оптимізовані для внутрішньої ширини обода 35 мм, але ідеально працюють на всіх дисках із внутрішнім розміром від 30 до 40 мм.
Характеристики:
- Призначення: Trail, Enduro.
- Діаметр колеса: 27.5″.
- Розмір: 27.5 х 2.50.
- Ширина: 63 мм (~2.50″).
- Вид: складна.
- Тип: Tubeless Ready (готова для використання без камери).
- Щільність каркасу: 60 TPI.
- Вага: 966 г.
Технології:
- Tubeless Ready (TR): Безкамерні шини надають безліч переваг. Здатність витримувати нижчий тиск повітря, що покращує зчеплення з дорогою. Нижчий опір коченню в порівнянні з шиною камерного типу. Менше шансів на сплющування, тому що немає камери. Шини Maxxis Tubeless Ready (TR) забезпечують переваги безкамерної UST шини без втрати ваги. У шинах Maxxis TR використовується стандартний корпус, і для їхньої герметичності потрібний рідкий герметик.
- EXO Protection: Посилені боковини шин. Максимально стійкий до порізів та зносу матеріал доданий у бічну частину покришки. Це щільна, неймовірно легка та дуже гнучка тканина з кевлару.
Артикул/Каталожний номер:
ETB85984000