Насос велосипедний Birzman The Pump with Flick-It II



- Доставка по Києву та Україні
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
- Самовивіз
- Банківський переказ
- Кредитна карта
- Сплата при отриманні
Birzman The Pump with Flick It II – високоякісний підлоговий насос преміум-класу, який необхідний власникам гірських велосипедів. Модель підходить для використання як в домашніх умовах, так і в майстерні і має робочий тиск до 160 psi (10.88 Атм).
Основною перевагою даної моделі є його технологічна головка клапана Flick-IT, яка легко одягається і знімається з ніпеля і протистоїть втраті повітря при демонтажі. Вона сумісна з двома типами найпоширеніших клапанів, а саме: Presta і Schrader. Будь вищеперелічений клапан можна підключати без маніпуляцій пов’язаних з перемиканням режимів.
Другою особливістю можна відзначити вбудований манометр з подвійною шкалою значень. Перша шкала відповідає за показники фунтів-сили на квадратний дюйм (psi), а друга за показники Bar, які зовсім не багато відрізняються від показників атмосфер.
Циліндр виконаний з легкого і міцного алюмінію, обробленого на верстатах CNC. Завдяки такій обробці виріб не має зварних швів, так як виконано з цільної заготовки. База і ручка зроблені з міцного полімеру, і мають потрібну для цих вузлів з меншою вагою. Така збірка значно знижує підсумковий вага конструкції.
Evolved Barrel Structure – удосконалена конструкція циліндра, яка виготовлена з алюмінієвого сплаву 6061. Вона вироблена з використанням высокопрецизионный обробки на верстатах CNC і тому має підвищену внутрішню ергономічність. Поршневий механізм ковзає легше, ніж на більш простих моделях. Щоб перевірити це, просто підніміть ручку і відпустіть її, вона буде ковзати вниз вичавлюючи повітря своєю вагою.
Aluminum-construction – вироби з цього матеріалу відрізняються міцністю, легкістю і довгим терміном служби.
Flick It – головка клапана, яку можна використовувати як з Presta так і з автомобільним ніпелем без перемикання. Має вузьку і компактну контсрукцию для комфортного використання навіть на колесах меншого розміру. Інноваційна конструкція затягування дозволяє швидко керувати важелем, одночасно забезпечуючи надійне і швидке роз’єднання.
Підлоговий насос
Алюміній
Т-подібна
Presta, Schrader
Є
160 psi (11 бар)
Є
Сріблястий