Набір латок із клеєм SuperB TB-1117
Це компактний набір родом із Тайваню для заклеювання гумових камер велосипеда. Є практичним комплектом у пластиковому футлярі, всередині якого знаходяться 9 латок різного розміру зі спеціальної гуми, невеликий тюбик адаптованого клею, що цементує, а також затирання з наждакового паперу.
Гума з якої зроблені подібні латки, часто називають сирою, вона не пройшла процес вулканізації і містить безліч присадок, які пом’якшують і стримують передчасне старіння і усихання. Як бачите, вона дуже відрізняється від звичної нам гуми, з якою ми стикаємося щодня.
Клей, що цементує, зроблений на основі латок з розчинником, в якій додані всілякі прискорювачі. По суті це і є процес простої та швидкої холодної вулканізації, під час якої за допомогою спеціального клею та латок із сирої гуми відбувається ремонт бутилових камер. З цим набором, як дорослий, так і підліток, без особливих знань та спеціальних інструментів зможе відремонтувати камеру.
У комплекті:
- Круглі латки для камери діаметром 20 мм – 6 штук.
- Прямокутні латки для камери розміром 25 мм х 35 мм (2 латки), а також 35 мм х 55 мм (1 латка) – всього, 3 штуки
затирання у вигляді наждакового паперу.
- Тюбик клею 5 мл.
- Інструкція.
Процес ремонту камери:
- Обережно виймаємо камеру, запам’ятовуючи її положення в колесі.
- Накачуємо камеру повітрям та знаходимо її пошкодження за допомогою ємності з водою або на слух.
- Просушуємо місце проколу та позначаємо його для зручності дрібним.
- Прикладаємо камеру збоку до колеса і ретельно перевіряємо покришку на предмет, що залишився в ній у тому місці, де була пошкоджена камера.
- Додатково обстежуємо всю покришку на наявність у ній цвяха, шматочка дроту, скла та інших предметів, щоб уникнути повторного проколу.
- Знежирюємо та зачищаємо поверхню камери наждачкою, на яку прикладатиметься латка.
- Наносимо на підготовлену поверхню тонкий шар клею, надавши можливість йому трохи підсохнути.
- Підбираємо за розміром спеціальну латку, знімаючи з неї захисну плівку у вигляді фольги.
- Прикладаємо латку до підготовленої поверхні камери і ретельно з великим зусиллям і тиском розкочуємо її роликом, це прискорює процес вулканізації і дозволяє видавити бульбашки повітря, що залишилося.
- Після ретельної силової прокатки чекаємо кілька хвилин.
- Вставляємо камеру в колесо, встановлюємо його на велосипед, накачуємо і продовжуємо насолоджуватися їздою.
- Видаляти верхнє покриття з латок у вигляді паперу або клейонки не варто, воно для того, щоб латка не прилипала надалі до покришки.
Артикул/Каталожний номер:
TB-1117